Busy Szczecin Berlin facebook

Przewozy Szczecin Berlin

Schönefeld Lotnisko, Tegel Lotnisko
Zamów!
696 02 52 53
Podaj godzinę odlotu, miejsce odbioru wraz z numerem kontaktowym. Podjedziemy pod wskazane miejsce i bezpiecznie przewieziemy do Berlina.
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
wraz z licencją Ministerstwa Infrastruktury.
Busy do Berlina certyfikat

Promocje

Szczecin Berlin dzieci
Dziecko do lat 3 jedzie za darmo! Dziecko w wieku 3-10 lat jedzie z 50% zniżką.

Newsletter

Twój e-mail (wymagane)

CYKLICZNE WYJAZDY DO EUROPEJSKICH PARKÓW ROZRYWKI

1. TROPICAL ISLANDS – największa tropikalna kraina wypoczynku w Europie!

Koszt przejazdu 105zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Największa tropikalna kraina wypoczynku w Europie!

Odkryjcie świat tropików na 66 000 metrach kwadratowych (które odpowiadają powierzchni 8 boisk do piłki nożnej). W Tropical Islands czeka na Was temperatura 26 stopni, największy Las Tropikalny świata pod dachem, największa w Europie egzotyczna Strefa Saun, Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów i wiele innych atrakcji. Tropical Islands są otwarte przez cały rok, przez całą dobę.

Tropical Islands to miejsce, w którym spełniło się marzenie o tropikalnej wyspie w samym sercu Europy.

Przygoda, odpoczynek, relaks

Można u nas szybować balonem 55 metrów nad Lasem Tropikalnym, przyglądać się żółwiom i namorzynom, unosić się na falach Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej.

To wszystko jest możliwe tylko w Tropical Islands. Przeżyjcie fascynację światem egzotyki i rozkoszujcie się swymi tropikalnymi momentami.

Więcej na stronie: www.tropical-islands.de/pl/

 

2. LEGOLAND NIEMCY – marzenia są bliżej niż myślisz

Koszt przejazdu 255zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Już ponad 15 milionów dzieci i dorosłych odwiedziły od chwili otwarcia miasteczko LEGOLAND w Günzburg w Niemczech. Sprezentuj swej rodzinie fantastyczną rozrywkę i zaproś ją do miasteczka LEGOLAND Günzburg w Niemczech. Na Ciebie czekają 8 wspaniałych krain stworzonych z klocków LEGO. Bliskość do Polski sprawia, iż wiele klientów preferuje przyjechać do Günzburg’u w Niemczech aniżeli jeździć aż do Billund w Danii. Naszym klientom oferujemy jak zawsze bezpieczną i tanią usługę transportową!

Więcej na stronie: www.legoland-bowling.de

 

3. HEIDE PARK – zanurz się w świecie zabaw! Park dla całej rodziny!

Koszt przejazdu 170zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Heide-Park to największy park rozrywki w północnych Niemczech, zlokalizowany w okolicach miasta Soltau, niedaleko Hamburga. Ten otwarty w 1978 roku park zajmuje około 85 ha powierzchni. W parku są 44 rożne atrakcje skierowane do odwiedzających w każdym wieku. Większość z nich zadowoli rodziny z dziećmi. Poszukiwacze ekscytujących wrażeń również znajdą coś dla siebie. Każdego dnia w parku odbywa się siedem różnych pokazów

 

4. PHANTASIALAND – najciekawszy park rozrywki w Niemczech

Koszt przejazdu 255zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Drugi pod względem liczby odwiedzających park rozrywki w Niemczech.

Park Phantasialand oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Znajduje się tu między innymi makieta dawnego Berlina, miasteczko z Dzikiego Zachodu, Chiny sprzed tysiąca lat, Petit Paris, meksykańska wioska oraz symulator lotów kosmicznych. Szereg zjeżdżalni, basenów i innych atrakcji parku gwarantują udaną zabawę dla całej rodziny.
Twórcy Phantasialand w Brühl koło Kolonii park o powierzchni 280 tys. m2 podzielili na kilka krain. W Colorado Adventure nie wolno przegapić The Michael Jackson Thrill Ride – podróży kolejką po górach z różnicą wzniesień wynoszącą 26 m. W krainie meksykańskiej warto odwiedzić kopalnię srebra, w której woskowe figury „opowiadają” o swoim życiu i pracy. Z kolei w Space Center na gości czeka zawrotna podróż rollercoasterem w kosmosie, w całkowitych ciemnościach. Większość odwiedzających Phantasialand zastrzega, że przychodzi tu jedynie po to, by zobaczyć tajemniczą wieżę doktora Einsteina – Mystery Castle. Tylko tu można przeżyć czterdziestopięciosekundowy lot w górę na sztywnym palu w zastraszającym tempie i podnoszące poziom adrenaliny spadanie. Najnowsza atrakcja w parku jest kraina DEEP IN AFRICA oraz słynna BLACK MAMBA – jeden z najszybszych w Europie rollercoasterów, (karkołomne zjeżdżanie wśród tropikalnej roślinności afrykańskiej)

Więcej na stronie: www.phantasialand.de/en/home

 

5. HANSA PARK – park rozrywki ulokowany na wybrzeżu

Koszt przejazdu 140zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Hansa Park w Sierksdorf to jedyny w Niemczech park rozrywki ulokowany na wybrzeżu.
Na 46 ha znajduje się 12 krain tematycznych:

 • Kraina przygody,
 • Starodawny jarmark,
 • Bonanza-City,
 • Hanzeatyckie ogrody,
 • Obóz drwali,
 • Kraina dzieci,
 • Pomosty portowe,
 • Mexico,
 • Łaskotanie nerwów,
 • Kraina piratów,
 • Cuda wodne,
 • Hansa w Europie – wycieczka w przeszłość.

Na terenie parku, bezpośrednio nad morzem znajduje się również HANSA-PARK Resort. Do dyspozycji gości są cztery rodzaje zakwaterowania.

Więcej na stronie: www.hansapark.de/pl/

 

6. SERENGETI PARK – poczuj prawdziwy smak dzikiej Afryki.

Koszt przejazdu 170zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Patrz lew. A tu nosorożec! Przemierzając własnym samochodem lub Serengeti-busem ponad 10 kilometrowe, pełne przygód safari możecie z bliska zobaczyć żyrafy, zebry i słonie. To nie koniec przygody, dalej przemierzać będziecie gęstą dżunglę. Jest to jedyne miejsce w Niemczech, gdzie możecie spotkać ponad 200 małp bez ograniczeń biegających po terenie parku. Tu znajdziecie ponad 1000 swobodnie żyjących, egzotycznych zwierząt na ponad 200 hektarach powierzchni – i to nie w Afryce a między Bremą i Hanowerem.

Więcej na stronie: www.serengeti-park.de/en/welcome.html

 

7. EFTELING PARK – świat bajek dla dzieci i dorosłych

Koszt przejazdu 275zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Efteling jest jednym z liderów parków rozrywki w Europie. Przeciętnie w ciągu roku trzy miliony gości odwiedza Świat Cudów w Kaatsheuvel w Holandii. Wchodzą oni w magiczny świat przygody, dalekiej od szarej codzienności.
Efteling prezentuje baśniowy świat na 72 hektarach spokojnego zielonego parku, pełnego atrakcji i wydarzeń. Bajkowe opowiadania są wyrażone np. w formie ekscytujących thrill rides, odkrywanie różnych światów i cała masa różnego rodzaju rozrywki. Szeroki zakres proponowanej rozrywki i sposoby jej prezentacji sprawiły, że Efteling jest firmą rozpoznawaną na całym świecie. Wśród otrzymanych nagród znajdują się: Applause Award za najlepszy park na świecie, Pomme d´Or i Big E Award (za najlepszy show w parkach rozrywki).
Park zajmuje ogromny obszar z mnóstwem kafejek i restauracyjek oraz przepięknych klombów kwiatowych. Dziesiątki atrakcji czeka na dzieci i dorosłych – kilka karuzeli, Pirania River, Baśniowy Zamek, łódz kwiatowa i wielu wielu innych. Ogromne krzewy kwitnących na różowo i żółto anielskich dzwonów przyciągają wzrok, a usytuowane wokół nich ławeczki zachęcają do odpoczynku. Ogromna dbałość o jakość każdego detalu od ogromnych zamków poczynając, poprzez szalone karuzele, a na mówiących koszach na śmieci kończąc, sprawia że całość sprawia wrażenie magicznego świata, któremu ulega się mając zarówno lat 6 jak i 60. Atrakcji jest tak dużo, że każdy znajdzie wiele zajęć dla siebie. W ciągu jednego dnia niemożliwym jest skorzystanie choćby z połowy wszystkich atrakcji.

Więcej na stronie: www.efteling.co.uk

 

8. DISNEYLAND PARK – parada bajkowej rozrywki

Koszt przejazdu 395zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Disneyland Park to najliczniej odwiedzany park rozrywki w Europie. Z liczbą 12,7 milionów odwiedzających plasuje się na czwartym miejscu najchętniej odwiedzanych parków rozrywki na świecie.
Na powierzchni 56 ha znajduje się 5 krain tematycznych:

 • Main Street U.S.A.,
 • Frontierland,
 • Fantasyland,
 • Adventureland,
 • Discoveryland.

Wizytę w Eurodisneylandzie należy podzielić na 3 etapy:

 • Park Rozrywki DISNEYLAND PARK®
 • Miasteczko filmowe WALT DISNEY STUDIOS PARK®
 • Część rozrywkowa DISNEYLAND VILLAGE®

Więcej na stronie: us.disneylandparis.com/index.xhtml

 

9. ASTERIX PARK – potężna dawka adrenaliny

Koszt przejazdu 375zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Tematyczny park rozrywki bazujący na historiach Asterixa. Popularny szczególnie ze względu na dużą liczbę rollercoasterów. Kraina bohaterów komiksów typowo francuskich: Asterix’a i Obelix’a położona jest ok. 30 km na północ od Paryża. Park podzielony jest na 7 sektorów oferujących różnorodne atrakcje, między innymi: spływ na tratwach przez wodospady, kilka wielkich spirali, w tym jedną z bardziej imponujących w Europie, pokazy umiejętności delfinów, labirynt oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Park Asterix to piękne miasteczko, z domkami po części rzymskimi, po części egipskimi, bardzo kolorowe, a wręcz cukierkowe. Na pewno zrobi miłe wrażenie na każdym dziecku.
Miasteczko Galów stworzone zostało na podstawie legendarnego komiksu autorstwa Sempe Goscinnego, który opowiada historie Francji na wesoło. Przewodnikami po krainie zabawy są tu znani nam wszystkim Asterix i Obelix. Znajduje się tu około 100 różnych zabawnych miejsc i atrakcji rozlokowanych w 6 sąsiadujących ze sobą kompleksach.

Więcej na stronie: www.parcasterix.fr/en

 

10. LEGOLAND DANIA- największy park rozrywki w Europie

Koszt przejazdu 215zł/os w dwie strony (wliczona opłata postojowa)

Duński Legoland powstał w 1968 r. i jest najstarszym i największym parkiem wśród wszystkich Legolandów. Rocznie przyciąga około 1,7 mln odwiedzających i jest tym samym największą duńską atrakcją turystyczną poza Kopenhagą. Jest to miejsce niezwykłe. Nie tylko dlatego, że wiąże się z historią „od pucybuta do milionera”. Położony wśród pól, nasycony klimatem duńskiej prowincji – już sam dojazd tutaj wprawia w dobry nastrój. A gigantyczne klocki LEGO, umieszczone na poboczu drogi, dodatkowo podkreślają niezapomniany charakter tego miejsca.
Park podzielony jest na 9 krain:

 • DuploLand,
 • ImaginationZone,
 • LEGOREDO Town,
 • Adventure Land,
 • Miniland,
 • Pirate Land,
 • Lego City,
 • Knights Kingdom,
 • Viking Land.

Więcej na stronie: www.legoland.dk/en/

————————————————————————————————–

Oferta obejmuje:
- przejazd komfortowym, klimatyzowanym mikrobusem,
- 9 godzinną opłatę postojową w czasie pobytu z możliwością przedłużenia,
- odbiór w Szczecinie spod adresu zamieszkania bez dopłaty,
- możliwość odbioru na terenie województwa zachodniopomorskiego za dopłatą,
- pełne ubezpieczenie NNW w czasie podróży
- przystosowanie samochodu dla rodziców jadących z dziećmi (foteliki, podkładki)
Do podanych cen należy doliczyć koszty autostradowe (Francja).
W przypadku dłuższego pobytu doliczony zostaje koszt odpoczynku (noclegu) kierowcy.
Wszystkie podane ceny są wartościami netto.
Podane ceny obowiązują w przypadku wynajmu całego busa (9 osób).

Firma gwarantuje niezapomniane chwile i uśmiech dziecka na bardzo długo!

Zapraszamy!

 

Liczba odwiedzin: