Busy Szczecin-Berlin

Przewozy Szczecin Berlin

Odbiór i dowóz pod dom bez żadnych dopłat!
Zamów!
696 02 52 53
Podaj godzinę odlotu, miejsce odbioru wraz z numerem kontaktowym. Podjedziemy pod wskazane miejsce i bezpiecznie przewieziemy do Berlina.
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
wraz z licencją Ministerstwa Infrastruktury.
Przewozy Szczecin - Berlin

Promocje

Szczecin Berlin dzieci
Dziecko do lat 3 jedzie za darmo! Dziecko w wieku 3-10 lat jedzie z 50% zniżką.

Newsletter

Twój e-mail (wymagane)


Informacje

Przejazdy Berlin Szczecin Lotnisko, obsługa konferencji i szkoleń.

Zamawiając transfer z lotniska twój gość może liczyć na miłą obsługę oraz komfortowy dojazd na miejsce. Na umówionym miejscu o wyznaczonej godzinie będzie czekać bowiem na niego miły szofer o dobrej prezencji, który umili czas dojazdu, a wysoki standard naszych aut pozwoli odprężyć się po niewątpliwie męczącej podróży. Natomiast jeśli organizujesz szkolenia, lub konferencje, oferujemy transport uczestników na miejsce i z powrotem na dokładnie w terminach wyznaczonych przy zamówieniu. Możesz być pewien, iż ludzie biorący udział w szkoleniu czy konferencji docenią fachowy transport i komfortowe warunki, co pozwoli uniknąć znużenia podróżą podczas trwania zjazdu.

Berlin Szczecin i obsługa tras koncertowych, zawodów sportowych.

Proponując państwu obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych zdajemy sobie doskonale sprawę, jak dużą rolę odgrywają tutaj rzeczy takie jak niezawodny środek transportu, czy komfort i wygoda jazdy. Zarówno trasy koncertowe, jak i uczestnictwo w zawodach sportowych powodują, iż czas na odpoczynek można znaleźć w trakcie głównie jazdy; decydując się na obsługę transportu przez naszą firmę możecie liczyć na fachową pomoc, oraz komfortowe warunki podróży. Wybierz wygodny i komfortowy transfer Berlin Szczecin.

Wyjazdy służbowe, delegacje w Polsce i Europie.

Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i zawsze dba o Państwa bezpieczeństwo oraz o punktualne przybycie w miejsce docelowe. Postaramy się i obiecujemy, że z naszą firmą Państwa podróż odbędzie się bez komplikacji i zbędnych nerwów.

Transport gości z lotniska, obsługa konferencji i szkoleń.

Jeśli potrzebujesz dowieźć ekipę swoich pracowników na miejsce pracy, lecz twoja firma nie posiada własnych transportu, my załatwimy kwestię dowozu za Ciebie.